ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14234249

nr 1423 4249

WATERCOLOUR

Kopia Efter Hägg, 25x35, outer dimensions including frame: 40x52, watercolour,

Kopia Efter Hägg, 25x35, yttermått inklusive ram: 40x52, akvarell. Ej signerad

SEK 100

Monday October 4 2021
at 19:33:46

4/10 11:38:35 1      Vinnande bud